شبکه ایمن

آغاز همکاری استراتژیک مایکروسافت و سگا در ساخت نسل آینده بازی های رایانه ای

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ مایکروسافت و سگا خبر آغاز همکاری خود را اعلام کردند. سگا در بیانه‌ای مطبوعاتی این موضوع را تأیید کرده است که این همکاری به هر دو طرف اجازه می‌دهد تا با استفاده از زیرساخت ابری مایکرسافت آژور، توسعه‌ی بازی‌ها را آغاز کنند.
پیشنهاد ما: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

این همکاری همچنین به توسعه‌ی پروژه‌ی سوپرگیم (Super Game) که خبر آن قبلا اعلام شده بود، کمک خواهد کرد؛ البته فعلا چند سال تا عرضه‌ی این پروژه باقی مانده است.
به‌گزارش ویندوز سنترال، سارا باند، معاون شرکت مایکروسافت گفت:سگا نقشی نمادین در صنعت بازی ایفا کرده است و در سال‌های گذشته، همواره شریکی فوق‌العاده بوده است. ما مشتاقانه منتظر همکاری با این شرکت هستیم؛ زیرا آن‌ها راه‌های جدیدی را برای ایجاد تجربه‌های منحصر‌به‌فرد بازی‌های آینده بر بستر فناوری‌های ابری مایکرسافت کشف خواهند کرد.
پیشنهاد ما: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

بر‌‌‌اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی سوپر‌گیم، سگا روی چند ستون حوزه‌ی مثل جامعه (Community)، آنلاین (Online)، جهانی (Global) و استفاده از آی‌پی (IP Utilization) متمرکز شده است. اگرچه این همکاری فعلا در مراحل اولیه است، سگا قصد دارد از این مشارکت برای بررسی همکاری‌های آینده، ازجمله زیرساخت شبکه و ارتباطات استفاده کند.
یوکیو سوگینو، رئیس و مدیرعامل شرکت سگا اظهار کرد:با درنظرگرفتن همکاری استراتژیک با مایکروسافت، به‌دنبال پیشرفت بیشتر در بازی‌های خود هستیم تا عناوین ما بتواند برای طرفداران در سراسر جهان تجربه‌ای لذت‌بخش به ارمغان بیاورد.

پیشنهاد ما: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

در این راستا، قصد داریم اتحادی ایجاد کنیم که از قابلیت‌های بازی‌سازی قدرتمند سگا و همچنین فناوری پیشرفته و محیط توسعه‌ی مایکروسافت بهره ببرد.درحال‌حاضر، اطلاعات دیگری درباره‌ی این همکاری استراتژیک بین دو شرکت یادشده دردسترس نیست؛ اما دارندگان کنسول اکس‌باکس سری X و اکس‌باکس سری S می‌توانند مشتاقانه منتظر بازی‌هایی باشند که با همکاری سگا و مایکروسافت ساخته خواهد شد.
پیشنهاد ما: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید