شبکه ایمن

4 نکته رسیدن به بهترین قیمت طراحی سایت در ایران

قرار نیست هر کسب و کاری که کارش را در فضای وب شروع می کند سرمایه چندین میلیونی داشته باشد. قرار نیست که ما حتما یک برند معتبر و معروف باشیم با بودجه بسیار بالا که بخواهیم طراحی سایت پر هزینه داشته باشیم. منطقی است که به دنبال طراحی سایت با قیمت مناسب بگردیم و سرمایه را در جای درست خودش خرج کنیم. پس به دنبال بهترین قیمت طراحی سایت در ایران می رویم و سعی می کنیم طراحی سایت ما طوری باشد که بتوانیم روی آن حساب کنیم و قرار هم نباشد که یک ریسک بسیار بزرگ برای ما محسوب شود. حال چگونه به این بهترین قیمت در طراحی سایت برسیم؟ در ایران اصلا می شود کسب و کار اینترنتی را با بودجه کم و متوسط هم راه اندازی کرد؟ معلوم است که می شود! در این مقاله همراه ما باشید تا چگونگی اش را به شما نشان دهیم.

میخوای بعدا بخونی ؟

دانلــــــود PDF

فهرست

C

بهترین قیمت طراحی سایت در ایران

C

قیمت طراحی سایت چگونه مشخص می شود؟

C

نکات بهترین قیمت طراحی سایت در ایران

جدیدترین تعرفه طراحی سایت 1401

مشاهده تعرفه ها بهترین قیمت طراحی سایت در ایران

بهترین قیمت طراحی سایت در ایران

وقتی صحبت از قیمت طراحی سایت در ایران می شود، مدیران کسب و کار ها وحشت می کنند. همیشه در ذهن همه این حک شده است که بهترین قیمت طراحی سایت در ایران وجود ندارد و همه قرار است هزینه های بسیار بالایی را از مدیران دریافت کنند و مدیران هم اصلا مطمئن نیستند که این هزینه به آن ها برمی گردد. بگذارید رک و پوست کنده صحبت کنیم، اینطور نیست که این ترس به جا و درست نباشد. به هر حال کسب و کار هایی هم بودند که با قیمت طراحی سایت بالا شروع به کار کرده اند و بعد از مدتی نه تنها سودی دریافت نکردند، بلکه ضرر مالی را هم متحمل شدند. این موضوع چند دلیل دارد که با گفتن آن دلایل، خیال شما را راحت خواهیم کرد که اگر همه چیز طبق اصول پیش برود، قیمت طراحی سایت شما بالا نخواهد بود.

البته در صورتی که شما این نکات رسیدن به “بهترین هزینه طراحی سایت در ایران” را بدانید فقط قرار نیست یک قیمت طراحی سایت مناسب داشته باشید. علاوه بر آن شما صاحب یک سایت عالی هم می شوید که هم برای شما سود آور خواهد بود و هم اعتبار شما را بالا خواهد برد. احتمالا خیال می کنید که طراحی سایت با یک قیمت معقول قرار نیست چیزی باشد که شما را به هدفتان برساند، در حالی که اینطور نیست. شرکت هایی در ایران وجود دارند که کار طراحی سایت شما را با یک قیمت مناسب انجام می دهند و سایتی را به شما تحویل می دهند که هم شما از دیدن آن شگفت زده می شوید، هم کاربران شما از سایت خوششان می آید. حال چگونه به بهترین قیمت طراحی سایت در ایران برسیم؟ نکاتی هستند که با رعایت آن ها طراحی سایت عالی با قیمت مناسب خواهید داشت.

قیمت طراحی سایت چگونه مشخص می شود؟

فاکتور های زیادی هستند که روی قیمت طراحی سایت شما تاثیر گذار هستند. بد نیست قبل از اینکه بهترین قیمت طراحی سایت در ایران را پیدا کنید، بدانید که چه چیز هایی قرار است روی قیمت طراحی سایت تاثیر بگذارند. اول اینکه هزینه هاست و سرور جداگانه می باشد و این موضوع هم به هاست و شرکت ارائه دهنده هاستی بستگی دارد که شما انتخاب می کنید. سایت شما در هر صورت باید در یک سرور قرار بگیرد و شرکت ارائه دهنده سرور هم هزینه ای از شما دریافت می کند.

در وهله دوم نوع طراحی سایت شماست که روی قیمت آن تاثیر می گذارد. اینکه شما می خواهید از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید و با آن ها سایت خود را بالا بیاورید، یا اینکه قصد دارید طراحی سایت اختصاصی انجام بدهید و صفر تا 100 سایت را خودتان بچینید. بعد هم نوع طراحی سایت شما و افرادی که روی آن کار می کنند هم در هزینه طراحی سایت شما دخیل است و هر چقدر که امکانات سایت شما نسبت به سایت های دیگر بالا تر باشد، هزینه طراحی آن هم به طبع بالاتر خواهد رفت.

حال بیایید به سراغ همان نکاتی که قرار بود به شما بگوییم برویم و ببینیم که چگونه می شود به بهترین قیمت طراحی سایت در ایران دست یافت و چگونه می شود که در این راه ضرری را متحمل نشد.

نکات بهترین قیمت طراحی سایت در ایران

قبل از اینکه این نکات را به شما بگوییم، این موضوع را در نظر داشته باشید که حتما قیمت های چند شرکت معتبر طراحی سایت را چک کنید و سپس اقدام به سفارش طراحی سایت کنید. به این خاطر که حداقل دستتان بیاید که محدوده قیمت طراحی سایت به چه صورت است و یادتان هم باشد که هر شرکت یا فریلنسری که قیمت نجومی برای طراحی سایت دریافت می کند، قرار نیست که حتما با کیفیت ترین سایت را به شما تحویل بدهد. پس مواظب سرمایه خودتان باشید.

نکته اول : بدانید که از طراحی سایت چه می خواهید

برای رسیدن به بهترین قیمت طراحی سایت در ایران اول از همه شما باید بدانید که سایت شما قرار است چه کار برای شما انجام بدهد. سایت شما قرار است چه ارزشی به کسب و کار شما بدهد؟ کاربران قرار است در سایت شما چه کاری انجام بدهد؟ آیا لازم است که امکانات ریز و درشت را در سایت خود بگنجانیم؟

اول از همه باید بدانید که در حوزه های طراحی سایت کسب و کار شما قرار است کدام یک را انتخاب کند. سپس بببینید که خودتان از یک سایت انتظارتان چیست و می خواهید که چه امکاناتی در سایت در اختیار کاربران باشد. پس اگر شما این ها را بدانید، می توانید به این پاسخ برسید که طراحی سایت شما قرار است به چه شکی باشد و قرار نیست بیشتر از آن چیزی باشد که از آن انتظار می رود. پس امکانات بیهوده به سایت خودتان اضافه نکنید و قبل از طراحی سایت با یک مشاور مشورت کنید که دقیقا سایتی برای کسب و کار شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا با در نظر نگرفتن امکانات بیهوده، هزینه شما برای طراحی سایت کاهش یابد.

نکته دوم: سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کنید

می دانستید که طراحی اختصاصی برای پنل سایت چقدر روی هزینه های طراحی سایت شما می آورد؟ پس بهترین روش حداقل برای کسب و کار های کوچک، متوسط و حتی متوسط رو به بالا، طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا یا همان CMS ها می باشد. سیستم های مدریت محتوا مانند وردپرس که می توانید آن ها را رایگان از طریق سایت خودشان دانلود کنید و روی سایتتان نصب کنید و دیگر از این نظر نگرانی نداشته باشید. وردپرس و دیگر سیستم های مدیریت محتوا می توانند هر کاری که برای ویرایش یک سایت لازم است را انجام بدهند.

می توانید به جای هزینه کردن روی طراحی سایت اختصاصی، برای اول کار با یک سایت وردپرسی شروع کنید و هر زمان که به سرمایه زیادی رسیدید، برای طراحی سایت اختصاصی اقدام کنید. نگران هم نباشید، طراحی سایت با CMS ها قرار نیست غیر حرفه ای باشد و اگر آن را دست یک شرکت کاردان بسپارید، هم به بهترین قیمت طراحی سایت در ایران می رسید و هم یک سایت عالی خواهید داشت.

سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کنید

نکته سوم: انتخاب شرکت به جای یک فرد

این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر شما فقط یک “طراح سایت” برای سایت خودان استخدام کنید، خیلی از کار ها انجام نمی شود و مجبور می شوید برای توسعه، تولید محتوا و سئو سایت خود، افراد دیگری را استخدام کنید. همه این ها با هم جمع بشود، هزینه بالایی را روی دست شما خواهد گذاشت. همان هزینه ای که شما قرار است به یک طراح سایت بدهید را به یک شرکت پرداخت کنید تا با قیمت مناسب همه کار های طراحی سایت شما انجام بشود و نیازی نباشد که هزینه های اضافی برای آن پرداخت شود. در اینجام نمی خواهیم کار فریلنسر ها را زیر سوال ببریم، اما به هر حال کاری که قرار است تک نفره انجام شود هم هزینه بالایی دارد و هم ممکن است طراحی سایت شما خیلی طول بکشد.

نکته چهارم: شرکت طراحی سایت را به درستی انتحاب کنید

طبیعی است که قرار نیست همه شرکت های طراحی سایت انصاف را رعایت کنند و طراحی سایت را با بهترین قیمت طراحی سایت در ایران ارائه بدهند. شما ممکن است یک سایت ساده را از یک شرکت طراحی سایت با قیمت بسیار نجومی دریافت کنید و همان سایت را از شرکت دیگر، با نازلترین قیمت دریافت کنید. انتخاب شما کدام است؟ پس در انتخاب شرکت طراحی سایت هم دقت کافی را به خرج بدهید و همیشه درباره شرکت طراحی سایت خود تحقیق کنید.

جدیدترین تعرفه طراحی سایت 1401

مشاهده تعرفه ها

سخن پایانی

این موضوع اصلا اشکال ندارد که شما بهترین قیمت طراحی سایت در ایران را انتخاب کنید. حواسمان باشد که همه کسب و کار ها بودجه مشخصی دارند و همه نمی توانند برای طراحی سایت خود خرج های میلیونی و بیشتر از آن کنند. پس اگر طراحی سایت سایت با قیمت پایین و مناسب را برای شروع کار خود انتخاب کردید نگران نباشید. قیمت مناسب طراحی سایت همان کاری را قرار است برای شما انجام بدهد که سایت های گران قیمت انجام می دهند (در بیشتر مواقع) و قیمت لزوما نشان دهنده کیفیت و کارایی بالا نیست. ممنون که در این مقاله همراه ما بودید و امیدواریم که مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید