شبکه ایمن

10 تا از بهترین طراحان وب سایت در ایران در سال 1401

هر کسب و کاری به طراحی سایت نیاز دارد. در دنیای امروز طراحی سایت برای برند دیگر یک ویژگی برای آن برند نیست، بلکه لازمه آن برند است و تمامی برند ها باید طراحی سایت مختص به خودشان را داشته باشند. مسلما دیگر نیازی به تاکید روی این موضوع نیست چون در سال 1401، کسی نیست که اهمیت چنین چیزی را نداند. حال ما به سراغ بهترین طراحان وب سایت در ایران رفتیم یا بهتر است بگوییم که می خواهیم بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران را به شما معرفی کنیم. شرکت هایی که هرکدام در طی سال های فعالیتشان توانسته اند به خوبی خودشان را ثابت کنند و اعتبارشان را به خاطر کیفیت کارشان دریافت کرده اند. شرکت هایی که با وجود رقابت سنگین در این حوزه، توانسته اند همچنان به فعالیت خودشان ادامه بدهند و در این مسیر بهترین باشند. برای شناخت آن ها همراه ما باشید.

آشنایی با انواع خدمات طراحی سایت تابان شهر

مشاهده خدمات

بهترین طراحان وب سایت در ایران

احتمالا اگر شما هم یک صاحب برند و کسب و کار باشید، می خواهید که بهترین سایت را برای کسب و کار خودتان داشته باشید. برای این کار هم به دنبال بهترین طراحان وب سایت در ایران می گردید و می خواهید که آن ها این کار را برای شما انجام دهند. ما این لیست را برای شما تهیه کردیم که شما “بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران” را پیدا کنید. حال شاید سوال برایتان پیش بیاید که از بین این 10 شرکت کدام را باید انتخاب کنید؟ در اینجا دیگر ما قرار است قضاوت را به عهده شما بگذاریم. شما به سایت این شرکت ها سر بزنید و نمونه کار های هرکدام را ببینید و با دیدن آن ها متوجه خواهید شد که کدام شرکت، احتمالا در طراحی سایت برند و کسب و کار شما بهتر خواهد بود. در ضمن، لیست ما ترتیب ندارد.

این نکته را هم مد نظر داشته باشید که مثل دیگر لیست های معرفی، قرار نیست که ما صرفا بهترین طراحان سایت در ایران را معرفی کنیم و همان چیزی که در قسمت “درباره ما” سایتشان نوشته اند را اینجا بنویسیم. قرار است که کار این شرکت های طراحی سایت را کمی دقیق تر بررسی کنیم. ما نمونه کار های این شرکت ها را دیده ایم و با بررسی آن ها، به این نتیجه رسیدیم که هرکدام از این شرکت ها در چه سبکی طراحی سایت خودشان را انجام می دهند و طبق همین اطلاعات، قرار است که درباره این بهترین طراحان وب سایت در ایران صحبت کنیم. باز هم تاکید می کنیم که قضاوت کار این شرکت ها در آخر با شماست و تصمیم را هم شما می گیرید و کار ما اینجا تنها دادن اطلاعات و معرفی کردن است تا کار شما راحت تر شود. همراه ما باشید.

لیست بهترین طراحان وب سایت در ایران

تابان شهر

یکی از بهترین طراحان وب سایت در ایران تابان شهر است که بیش از 10 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد. شرکتی که طراحی سایت را برای برند شما همانطوری انجام می دهد که کاملا مختص به کسب و کار شما باشد. گاهی ممکن است نیازی نباشد که شما حتی به آن ها بگویید که دقیقا به چه سایتی نیاز دارید، تنها کافیست که درباره کسب و کارتان به آن ها بگویید و آن ها نیز دقیقا سایتی را برای شما طراحی کنند که مخصوص کار شماست و کاملا هم منحصر به فرد است. طراحی رابط کاربری و بهبود تجربه کاربری یکی از اصلی ترین اهداف تابان شهر در طراحی سایت است و این موضوع را شما می توانید در نمونه کار های آن ها نیز مشاهده کنید. فعالیت تابان شهر به داخل ایران نیز محدود نمی شود و در طراحی سایت کلاس جهانی حرف هایی برای گفتن دارد.

جدا از اصول لازم در طراحی سایت و اضافه کردن امکاناتی که شما لازم دارید، یکی از مهمترین چیز ها برای تابان شهر سئو سایت شما می باشد. به علاوه اینکه تابان شهر خدمات سئو سایت را هم ارائه می دهد، در همان پروسه طراحی سایت شما هم حواسش به بهینه سازی آن برای موتور های جست و جو می باشد که در آینده از این بابت سایت شما دچار مشکل نشود. تابان شهر سایت شما را به گونه ای طراحی می کند که طبق استاندارد های موتور جست و جو باشد یعنی از همان اول هم از نظر سئو تکنیکال، سایت شما در سطح بالایی قرار می گیرد و از سئو پذیری خوبی نیز برخوردار می شود. همچنین تابان شهر همیشه سعی کرده است که در طراحی سایت، ترند های روز دنیا را به کار بگیرد و طراحی سایت مدرن و پیشرفته را به مشتریان ارائه دهد.

نوین

یکی دیگر از بهترین طراحان وب سایت در ایران نوین است. شرکتی که طراحی سایت آن مانند طراحی سایت خود شرکت می ماند. در واقع شما زمانی که به نمونه کار های این شرکت نگاه کنید می بینید که تمامی طراحی سایت های این شرکت به صورت مینیمال هستند و تمامی المان ها تمیز و مرتب در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. یکی از ویژگی هایی که این شرکت در طراحی سایت خود لحاظ می کند، فضاهای خالی است که به کاربر این فرصت را بدهند که به خوبی سایت را بررسی کند و به هدف خودش برسد. یکی از ویژگی هایی که مختص به ترند طراحی سایت مدرن و پیشرفته است و نوین در به کار گیری این ترند ها به خوبی موفق عمل کرده است. بد نیست که برای شناخت بیشتر این شرکت، سری به نمونه کار های آن بزنید تا خودتان کیفیت کارشان را ببینید.

وب رمز

یکی دیگر از بهترین طراحان وب سایت در ایران که به خوبی می دانند چگونه سایتی طراحی کنند که هم چشم نواز و هم کاربردی باشد. یکی از تمرکز های اصلی این شرکت روی رنگ بندی مناسب سایت هایی است که طراحی می کند. طراحان این شرکت به خوبی می دانند که یک برند و کسب و کار دقیقا باید چه نمایشی با سایت خود داشته باشد و به خوبی می توانند نماینده کسب و کار شما در دنیای وب را طراحی کنند. وب رمز تمرکز بالایی روی ریسپانسیو بودن سایت ها دارد و تمام تلاشش را می کند که سایت شما در تمامی پلتفرم ها بهترین اجرا و عملکرد را داشته باشد.

وبزی

کسب و کار شما در چه حوزه ای فعالیت می کند؟ وبزی که یکی از بهترین طراحان سایت در ایران است نمونه کار هایی از خیلی از حوزه های کسب و کار را دارد. در طراحی سایت وبزی می توانید طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت بلاگ و … را پیدا کنید که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. تنوع و سلیقه مخاطب برای وبزی بسیار مهم است و این موضوع کاملا در نمونه کار های این شرکت مشهود است. وبزی به خوبی از مفهوم روانشناسی رنگ ها هم آگاه است و رنگ بندی سایت هایی که طراحی می کند کاملا مورد پسند مخاطب سایت شما می باشد.

ایران سایت

ایران سایت به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران سایت هایی بر پایه اصول طراحی سایت جهانی طراحی می کند. این سایت ها معمولا ریپانسیو هستند و می توانید به خوبی رنگ بندی های مرتبط با برند را در آن ها مشاهده کنید. ایران سایت تمام تلاشش بر این است که سایت هایی با سرعت بالا و عملکرد های عالی را تحویل شما و در نهایت مخاطب شما بدهد که از بابت تجربه کاربری نیز شما مطمئن باشید.

Portal.ir

یکی از بهترین طراحان وب سایت در ایران شرکت پرتال است که همانطور که از نام آن هم پیداست، یکی از شرکت های پیشرو در طراحی پرتال های مختلف است. طراحی پرتال با طراحی سایت کمی فرق دارد و یک سری ویژگی های دیگر را هم دارد. درست است که سایت های قبلی که گفتیم هم در طراحی پرتال دستی دارند اما شرکت پرتال تمرکزش روی این موضوع می باشد و نمونه کار های جالبی هم در این زمینه دارد که می توانید در سایت آن ها مشاهده کنید.

داده ورزان

امکان ندارد که صحبت از بهترین طراحان وب سایت در ایران بشود و اسم داده ورزان به میان نیاید. شرکتی که یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت محسوب می شود و با برند های بزرگی هم کار کرده است. سایت های این شرکت ترکیبی از طراحی مدرن و نکات مثبت طراحی سایت سنتی است که در نمونه کار های این شرکت می توانید این موارد را مشاهده کنید. شاید نتوان گفت که طراحی سایت های این شرکت مینیمال است اما به خوبی از پس طراحی سایت تمیز نمونه کار هایشان بر آمده اند.

سه سوت وب

یکی از بهترین طراحان وب سایت در ایران سه سوت وب است که دقیقا مانند نام جالبی که دارند، در سریعترین زمان تلاش می کنند که طراحی سایت شما را انجام بدهند. البته این موضوع باعث نمی شود که کیفیت کار آن ها پایین بیاید و شما می توانید این کیفیت را در نمونه کار های این شرکت مشاهده کنید. سه سوت وب یکی از خلاق ترین شرکت های طراحی سایت نیز محسوب می شود و شما می توانید این خلاقیت ها را در نمونه کار های آن ها نیز مشاهده کنید.

وب 24

یکی دیگر از بهترین طراحان وب سایت در ایران نیز وب 24 می باشد که وب سایت هایی که طراحی می کنند با وجود رعایت استاندارد های طراحی سایت ایرانی، خلاقیت های کلاس جهانی نیز دارند و شما می توانید دقت و ظرافت را در طراحی سایت این شرکت مشاهده کنید. وب 24 در حوزه های مختلف طراحی سایت فعالیت می کند و در نمونه کار های آن ها می توانید تفاوت کسب و کار هایی که با این شرکت کار کرده اند را مشاهده کنید.

Kaspid

هیچ سایت طراحی شده توسط کاسپید شبیه به سایت دیگری که طراحی کرده اند نیست. کاسپید یکی از بهترین طراحان وب سایت در ایران است که شاید کمتر درباره آن شنیده باشید اما کار این تیم بسیار خوب است و در تلاش هستند که خلاقیت را در کارشان بیشتر نیز بکنند. کاسپید انواع و اقسام طراحی سایت ها را انجام می دهد و سایت های آن از یک سری اصول تکرار پیروی نمی کنند. شما می توانید اهمیت این شرکت به رابط کاربری را به خوبی در سایت های طراحی شده توسط آن ها ببینید.

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم که برای شما جمعی از بهترین طراحان وب سایت در ایران را معرفی کنیم. باز هم تاکید می کنیم که لیست ما ترتیب ندارد و پیدا کردن بهترین شرکت از میان این شرکت ها را به عهده شما می گذاریم. به هر حال صاحب اختیار شما هستید و می توانید هر شرکتی که می خواهید را برای طراحی سایت خودتان انتخاب کنید. قبل از انجام این کار، حتما نمونه کار های شرکت هایی که نام بردیم را چک کنید. ممنون که در این مقاله همراه ما بودید.

دیدگاهتان را بنویسید