شبکه ایمن

مبلمان ویلایی

مبلمان ویلایی یا مبلمان فضای باز را می‌توان به لحاظ جنس مواد اولیه به چند دسته تقسیم کردند. مهم‌ترین و رایج‌ترین نوع مبلمان ویلایی به‌صورت فلزی هستند. البته همین دست نیز دارای زیرشاخه‌های زیادی هستند. فلزات بسیار مختلف و متنوعی می‌تواند برای ساخت مبلمان ویلایی استفاده شود. مبلمان باغی آلومینیومی، چدنی و همچنین فولادی از انواع مختلف مبلمان ویلایی فلزی هستند .

مبلمان فضای باز چوبی نوع دیگری از انواع مبلمان ویلایی به شمار می‌روند. مبلمان چوبی دارای زیبایی بسیار زیادی هستند. البته صندلی ویلایی چوبی از قیمت بالاتری نیز در مقایسه با مبلمان فلزی برخوردار هستند. برای ساخته صندلی و مبلمان چوبی از چوب‌های مختلفی مانند چوب راش، چوب گردو و همچنین چوب روسی استفاده می‌شود.

صندلی حصیری ویلایی از جمله محصولات لوکس و بسیار زیبا برای فضای باز به شمار می‌روند. مبلمان حصیری دارای یک اسکلت فلزی هستند که به‌وسیله حصیر بافته می‌شوند. حصیرهایی که برای مبلمان باغی استفاده می‌شوند، از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین نوع حصیر مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و رنگ‌پریدگی در برابر نور خورشید دارند .

اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که تمایل به خرید یک صندلی ویلایی با قیمت مناسب و همچنین رنگ‌بندی بالا دارید. در این صورت مبلمان پلاستیکی فضای باز می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. صندلی‌های پلاستیکی دارای تنوع رنگ بسیار بالایی هستند، همچنین این محصولات از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. شما می‌توانید برای سفارش و همچنین مشاهده محصولات مختلف، به سایت ویلا سازه مراجعه نمایید.

چگونه می‏توانید بهترین رنگ مبلمان ویلایی خود را انتخاب کنید؟

هنگامی که مردم برای خرید مبلمان ویلایی خود اقدام می‏کنند اغلب قبلاً یکی از دو تصمیم را گرفته‌اند. بسیاری از افراد درباره رنگ مبلی که می‌خواهند تصمیم گرفته‌اند و معمولاً انتخاب سبک در مرحله بعد انجام می‏شود.

بدون شک محبوب‌ترین رنگ‏ها رنگ‏های خانواده‌های آبی و خاکستری است و در چند سال گذشته محبوبیت آن‌ها از بژ و کرم‌ها پیشی گرفته است.

رنگ های محبوب برای تشک مبلمان باغی

تن‌های آبی و خاکستری یک گزینه مدرن و برای یک مبلمان ویلایی است، زیرا اکنون بسیاری از افراد احساس می‌کنند که بژ از رده خارج شده است. خاکستری‌های خنک و آبی، پیچیده، هوشمند و شیک به نظر می‌رسند و به عنوان رنگ مبلمان ویلایی عالی به نظر می‌رسند. برای ظاهری مجلل، مخملی به رنگ خاکستری نقره‌ای را انتخاب کنید و برای یک نگاه مدرن و خنک، پارچه کتانی یا نخی را انتخاب کنید.

با دقت نگاه کنید

به اطراف اتاق خود نگاه کنید و سعی کنید یک رنگ برجسته در تزئینات و کارهای هنری خود مشخص کنید و با جسارت تصمیم بگیرید مبلمان ویلایی خود را در این طیف رنگ انتخاب کنید. بدون شک، رنگ مبل برای سال 2021 یک رنگ زرد مانند لیمویی است که همراه پارچه مخملی یا پشمی نفیس به نظر می‌رسد. زردهای آفتابی مدرن به نظر می‌رسند، در حالی که زردهای قرمز رنگ با رنگ عمیق‌تر می‌توانند سنتی‌تر به نظر برسند.

توجه به فضای قرار گرفتن مبلمان باغی

به اتاق و فضایی که مبلمان شما در آن قرار دارد فکر کنید. برای اتاق‌های پذیرایی، شما می‌خواهید یک احساس گرم و جذاب ایجاد کنید، بنابراین رنگ‌های گرم در این فضا بهترین هستند. اگر در حال تزئین اتاق خواب هستید، ممکن است رنگ آبی را انتخاب کنید.

اگر اهل پارچه جین ساده نیستید و می‌خواهید الگویی جدید به زندگی خود اضافه کنید، هنوز راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید. اگر یک سنت گرا هستید، ممکن است یک طرح راه راه جسورانه را انتخاب کنید، در حالی که اگر شاید جسارت بیشتری داشته باشید، ممکن است به دنبال چیزی مانند گلیم یا طرح با چاپ حیوانات باشید.

انتخاب پارچه طرح دار

اگر یک پارچه طرح دار را انتخاب می‌کنید، توصیه می‌شود این پارچه‏ ها فقط به یک بخش مبل اضافه شوند و پارچه ساده مکمل را برای دیگر قسمت‏های مبلمان ویلایی خود انتخاب کنید تا تناسب رعایت شود. هنگام انتخاب پارچه طرح دار، رنگ اصلی طرح داخلی شما مهم است. در تئوری رنگ و چرخه رنگ، هر دو رنگ مقابل یکدیگر به طور درخشان جلوه گری می‏کنند، به عنوان مثال، بنفش‌ها در کنار زردها عالی به نظر می‌رسند و صورتی رنگ سبز را تکمیل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید