net-secure : اقدامات رانندگان اوبر برای مقابله با ویروس کرونا

در net-secure دلفین آبی مطلب اقدامات رانندگان اوبر برای مقابله با ویروس کرونا مشاهده می کنید

برخی از رانندگان اوبر گفته‌‌اند که به دلیل نگرانی از ویروس کرونا برخی محدودیت‌ها  را برای خود به اجرا گذاشته‌اند از جمله قطع فعالیت در فروردگاه‌ها، کاهش ساعات کار و تمیزکردن مکرر خودرو.

تا پیش از این سوارکردن مسافران متعدد در فروگاه برای رانندگان اوبر کار عادی روزانه به شمار می‌رفت. اما حالا نگرانی از گسترش ویروس کرونا در آمریکا همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است.

تمام اخبار و گزارشهای مربوط به ویروس کرونا

مقامات رسمی و کارشناسان در آمریکا گفته‌اند که شیوع COVID 19 قریب الوقوع است اما رانندگان اوبر می‌گویند که این شرکت هیچ دستورالعمل و راهنمایی برای مقابله با ویروس به آنها ارسال نکرده است. برای همین آنها می‌گویند که خود تصمیم به اتخاذ تدابیری در این زمینه گرفته‌اند تا سلامت خود را حفظ کنند.

یک راننده اوبر به بیزنس اینسایدر می‌گوید: من در سانفرانسیسکو کار می‌کنم  و در حال حاضر سوار کردن مسافران از فرودگاه را متوقف کرده‌ام و ساعات کاری‌ام را هم کم کرده‌ام. این همان اتوموبیلی است که با آن دخترم را به مدرسه می‌برم پس باید مراقب باشم.

برخی رانندگان دیگر هم رفتار مشابهی را انجام داده‌اند یا از تمهیدات دیگری برای حفاظت خود استفاده کرده‌اند.

در همین حال اوبر نیز به بیزنس اینسایدر گفته است که یک تیم بین‌المللی اختصاصی برای مواجهه با شیوع ویروس کرونا تشکیل داده تا توصیه‌های عمومی بهداشتی ارایه کنند.

این مطلب را هم ببینید: بنیانگذار اوبر چگونه 1 میلیارد دلار از دست داد؟

این شرکت می‌گوید: ما همیشه تلاش میکنیم امنیت کارکنان و همه کسانی که از سرویسهای اوبر استفاده می‌کنند را تضمین کنیم. ارتباط نزدیکی با سازمان‌های سلامت محلی داریم و توصیه‌های آنها را دنبال خواهیم کرد.

طی روزهای اخیر بحث‌های مختلفی درباره تاثیر ویروس کرونا بر صنعت تاکسی‌های آنلاین در آمریکا به وجود آمده است و اینکه آیا گسترش این ویروس باعث اختلال در این صنعت می‌شود یا نه.

رانندگان می‌گویند اوبر تاکنون توصیه رسمی به آنها ارایه نداده اما حداقل این شرکت در یک مورد اقدام انجام داده است. هفته گذشته مشخص شد که یک بیمار مبتلا به کرونا از یک خودروی اوبر استفاده کرده ، اوبر حساب کاربری راننده را برای احتیاط بیشتر به حالت تعلیق درآورده است.

راننده های اوبر و لیفت، تبدیل به کارمند می شوند

The post اقدامات رانندگان اوبر برای مقابله با ویروس کرونا appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت net-secure